icon fb
 

 
icon tw

Bartłomiej Pędzik Photography

Sztuk robienia zdjęć to coś więcej, niż ustawienie scenerii, dostosowanie oświetlenia i wciśnięcie odpowiedniego guzika w aparacie. Jest to prawdziwe powołanie, które fotograf powinien wykonywać z pasją. Tymi kryteriami kieruję się w swojej pracy, przez co jestem w stanie zaoferować Państwu pełne zaangażowanie w tworzeniu niezapomnianych zdjęć.

Profesjonalne zdjęcia ślubne

Spektrum moich działań jest niezwykle szerokie. W ofercie znajduje się między innymi fotografia ślubna, w ramach której utrwalam wszystko to, co najlepsze w tym istotnym dniu. Wykonuję zdjęcia z przygotowań do ślubu i wesela, samej ceremonii, a także w trakcie przyjęcia. Oferuję również klimatyczne sesje, które będą doskonałą pamiątką Państwa wspólnego życia. Fotograf ślubny powinien skupiać się na emocjach i miłości małżonków - moje zdjęcia są tego najlepszym dowodem.

Szeroki wybór

W mojej ofercie znajduje się również fotografia rodzinna, w ramach której skupiam się na specjalnych relacjach członków rodziny i ich indywidualnych cechach. Poprzez dobór scenerii oraz profesjonalnie wykonaną pracę, rodzina zyskuje wspaniałą pamiątkę na lata. W katalogu usług BP Studio znajdują się również portrety, akty, zdjęcia architektoniczne oraz fotografia dziecięcia. Wszelkie moje prace wykonywane są przy użyciu specjalistycznego sprzętu i pasji, która jest niezbędna w tym zawodzie. Serdecznie zapraszam do skorzystania z oferty.